OSOBNÍ STRÁNKA PORADCE EURONA

pro českou ekologickou bytovou a tělovou kosmetiku

Odkaz na oficiální stránky Eurona by Cerny


Vánoční katalog Eurona 2023

Tato fotogalerie je prázdná.Hypoalergenní parfemace


Virtuální katalog Eurona by Cerny

si můžete prohlédnout na  oficiálních stránkách společnosti Eurona by Cerny:: 


Volba dopravce!

  


Filozofie společnosti Eurona by Cerny

Vítejte ve světě čisté filozofie… filozofie čistoty, čistá filozofie symbolizuje skutečné a jedinečné vlastnosti, schopnosti a myšlenky vzájemně se podporující a doplňující ve složení výrobků a v jednotné koncepci společnosti Eurona…

„Život můžeme strávit neustálým ohlížením se zpět do minulosti a hledáním příčin v konání druhých, ale žít bychom měli sami za sebe a tvořit vlastní a lepší budoucnost, kterou zde přenecháme našim dětem.“ Lukáš Černý, zakladatel společnost

Společnost Eurona by Cerny

Jedná se o českou firmu s českým vývojem a kapitálem se sídlem v Hronově. V roce 2004 vstoupila na zahraniční trhy Slovenska a Polska. Je nejrychlejším inovátorem na evropském trhu. Mezi priority společnosti patří Vaše spokojenost, ekologie, 100% garance kvality, přijatelná a neměnná cena.

Priority společnosti Eurona by Cerny

Kvalita

Výrobky mají unikátní složení a vysokou účinnost. Obsahují ty nejúčinnější komponenty, vybrané kosmetické parfémy a složky. Na všechny výrobky je poskytována 100% garance kvality.

Ekologie

Výrobky jsou šetrné k životnímu prostředí - neobsahují formaldehyd, chlor a samozřejmě ani fosfáty. Nejsou testovány na zvířatech. Používány jsou recyklované obaly. Přípravky jsou šetrné k čističkám odpadních vod.

Úspora

Výrobky jsou vysoce koncentrované, tj. ušetří finanční prostředky při jejich používání. Výrobky jsou maximálně účinné - neobsahují žádná nefunkční a zbytečná plnidla, která mají pouze klamavý efekt většího obsahu, zanášejí pračku, znečisťují vodu a mácháním se obtížně dostávají z prádla. Obsahují pouze účinné látky v koncentrované formě se skvělou rozpustností. Do přípravků jsou pečlivě vybírány ty nejlepší komponenty, které zajišťují vynikající účinky těchto výrobků. Obsahují speciální složky např.: OXY-RAY®, COLOR-STAB®, ELASTIL®. Nedochází k poškozování prádla, ani narušení či zeslabení jednotlivých vláken tkaniny, aviváže s kondicionérem neobsahují barviva.

Pohodlí

Nákup v pohodlí Vašeho domova - dovoz až do bytu, jednoduché používání výrobků, snadné objednávání z katalogu nebo z webu, starostlivá péče o klienta. Maximálně rychlá expedice: dnes objednám – zítra mi je zboží doručeno (v ČR), pozítří v (SR).

Přijatelná a neměnná cena

Od roku 2003 neměnné ceny produktů. Výrobky jsou vysoce koncentrované, tj. ušetří finanční prostředky při jejich používání.

  • Společnost Eurona s.r.o. nabízí více než 200 exkluzivních výrobků ekologické bytové drogerie a luxusní tělové kosmetiky.
  • Výrobky mají unikátní složení a vysokou účinnost. Obsahují ty nejúčinnější komponenty, vybrané kosmetické parfémy a složky.
  • Výrobky jsou vysoce koncentrované, tj. ušetří finanční prostředky při jejich používání. Výrobky jsou maximálně účinné - neobsahují žádná nefunkční a zbytečná plnidla, která mají pouze klamavý efekt většího obsahu, zanášejí pračku, znečisťují vodu a mácháním se obtížně dostávají z prádla. Obsahují pouze účinné látky v koncentrované formě se skvělou rozpustností. Do přípravků jsou pečlivě vybírány ty nejlepší komponenty, které zajišťují vynikající účinky těchto výrobků. Obsahují speciální složky např.: OXY-RAY®, COLOR-STAB®, ELASTIL®. Nedochází k poškozování prádla, ani narušení či zeslabení jednotlivých vláken tkaniny, aviváže s kondicionérem neobsahují barviva.
  • Čistící prostředky jsou vysoce účinné a šetrné k přírodě i k Vašemu zdraví.
  • Výrobky jsou šetrné k životnímu prostředí - neobsahují formaldehyd, chlor a ani fosfáty. Nejsou testovány na zvířatech. Jsou šetrné k čističkám odpadních vod.
  • Společnost používá recyklované obaly.

 

Společnosti Eurona by Cerny se podařilo získat prestižní ocenění Národních cen kvality 2017, které udílí Rada kvality ve spolupráci s Ministerstvem životního prostředí, obchodu a průmyslu. Stali jsme se tak hrdým držitelem certifikace Evropské unie EU Ecolabel a ekoznačky Ekologicky šetrný výrobek za výrobky White & Bright a Baby & Sensitive.


Kontakt

Ekologická drogerie Eurona by Cerny

Ing. Svatava Válková
manažerka obchodní sítě
Dolní Bečva 50
756 55


+420 608 270 718

IČO 01260677Dejte stránce "To se mi líbí" a sledujte novinky!

 


Odkaz na oficiální stránky Eurona by Cerny