New Uniqua

Hydratační denní krém, 50 ml

Typ pokožky: Všechny typy pleti, zejména pleť se sklonem k dehydrataci. • Intenzivně a hloubkově pleť hydratuje a brání její opětovné dehydrataci. Aktivní složky: Uniqua Q10 Complex - intenzivní hloubková hydratace s koezymem Q10 a hedvábné vyhlazení textury pleti Dead Sea Minerals minerály z Mrtvého moře pro zklidnění, remineralizaci, posílení bariérových funkcí a prevenci dehydratace pleti HighLight Life Formula - rozjasnění pleti Aquallium celodenní hydratační péče s kyselinou hyaluronovou Mate AntiOxidant - ochrana proti volným radikálům a stimulace mikrocirkulace pleti Passion Flower Extract - harmonizační účinek extraktu z Mučenky pleť zklidňuje a regeneruje Typ pokožky: Všechny typy pleti, zejména pleť se sklonem k dehydrataci. • Vyhlazuje a zjemňuje texturu pleti. • Revitalizuje pleť a podporuje její imunitu v každodenním boji s volnými radikály. • Stimuluje mikrocirkulaci pleti a brání jejímu podráždění. • Neucpává póry, nechává pleť volně dýchat. • Bez konzervantů.

Návod na použití


Jemně aplikujte na pleť každé ráno před použitím make-upu.

Kód : CC6657

body: 12

299,00 Kč

Hydratační noční krém, 50 ml

Typ pokožky: Všechny typy pleti, zejména pleť se sklonem k dehydrataci. • Intenzivně a hloubkově pleť hydratuje a brání její opětovné dehydrataci. • Vyhlazuje a zjemňuje texturu pleti. • Regeneruje a vyživuje pleť během spánku. • Stimuluje mikrocirkulaci pleti a brání jejímu podráždění. • Neucpává póry, nechává pleť volně dýchat. • Bez konzervantů. Aktivní složky: Uniqua Q10 Complex- intenzivní hloubková hydratace s koezymem Q10 a hedvábné vyhlazení textury pleti Dead Sea Minerals- minerály z Mrtvého moře pro zklidnění, remineralizaci, posílení bariérových funkcí a prevenci dehydratace pleti 1st Aid Nourish-Monoi- intenzivní noční výživa a regenerační péče s čistým kokosovým olejem Aquallium- hydratační péče s kyselinou hyaluronovou Accai AntiOxidant- plody Accai chrání proti volným radikálům a stimulují mikrocirkulaci pleti

Návod na použití


Jemně aplikujte na čistou odlíčenou pleť každý večer.

Kód : CC6658

body: 12

299,00 Kč

Hydratační pleťové mléko, 200 ml

Typ pokožky: Všechny typy pleti, zejména pleť se sklonem k dehydrataci. • Dokonale očišťuje, osvěžuje, intenzivně hydratuje pleť, krk i dekolt a brání opětovné dehydrataci. • Vyhlazuje a zjemňuje texturu pleti. • Stimuluje mikrocirkulaci pleti a brání jejímu podráždění. • Neucpává póry, nechává pleť volně dýchat. • Bez konzervantů. Aktivní složky: Uniqua Q10 Complex- intenzivní hloubková hydratace s koezymem Q10 a hedvábné vyhlazení textury pleti Dead Sea Minerals- minerály z Mrtvého moře pro zklidnění, remineralizaci, posílení bariérových funkcí a prevenci dehydratace pleti HighLight Life Formula- rozjasnění pleti Aquallium- hydratační péče s kyselinou hyaluronovou AntiOxidant Special Care- antioxidační péče s výtažky z plodů Accai a s extraktem Mate chrání proti volným radikálům a stimuluje mikrocirkulaci pleti.

Návod na použití


Doporučujeme používat 2x denně – ráno a večer před aplikací krémů lehkými krouživými pohyby jemně naneste mléko na navlhčenou pokožku a nechte cca 2 min. působit. Poté jemně očistěte kosmetickým tamponkem nebo houbičkou. Pleťové mléko můžete použít i k odlíčení očí a make-upu.

Kód : CC6659

body: 12

299,00 Kč
 

Hydratační pleťové tonikum, 200 ml

Typ pleti: Všechny typy pleti, zejména pleť se sklonem k dehydrataci. • Intenzivně hydratuje a brání opětovné dehydrataci, obnovuje přirozenou bilanci vody v pleti. • Účinně vyčistí pleť od zbytků make-upu a mycích prostředků, čistí a uzavírá póry bez pocitu vysušení a stažené pleti. • Tonizuje, harmonizuje stav pleti, vyrovnává její texturu, zjemňuje a vyhlazuje, mírní vznik nedokonalostí. • Stimuluje buněčný metabolismus, podporuje obnovu buněk, dodává pleti vitalitu, svěžest a mladistvý vzhled. • Zklidňuje a chrání před podrážděním, vytváří ochrannou bariéru pleti. • Neobsahuje PEG deriváty, bez konzervantů. Aktivní složky: HYDRACTIN® - unikátní komplex přírodních složek optimalizuje stav hydratace pleti a dodává jí vitalitu a svěžest. Přírodní vitalizační faktor ATP stimuluje buněčný metabolismus a zajišťuje osmotickou rovnováhu ve svrchní ochranné vrstvě pleti. Algin, nosič vody extrahovaný z mořských řas, vytváří ochranný hydratační film na povrchu pleti zabraňující transepidermálním ztrátám hydratace. Extrakt z papayi s enzymem papainem odstraňuje odumřelé kožní buňky a aktivuje metabolické pochody buněk a jejich obnovu, dodává pleti mladistvý a přirozeně svěží vzhled. SYMBIO®SOLV CLEAR- dokonale rozpouští a solubilizuje nečistoty a pleť zároveň zvlhčuje Dead Sea Minerals- minerály z Mrtvého moře pro zklidnění, remineralizaci, posílení bariérových funkcí a prevenci dehydratace pleti HighLight Life Formula - rozjasnění pleti Aquallium- hydratační péče s kyselinou hyaluronovou AntiOxidant Olive Care- přírodní olivový extrakt s polyfenoly má výjimečné antioxidační vlastnosti FreshTone+ Formula- přírodní komplex s výtažky ze zeleného čaje, mentolem a panthenolem má adstringentní, tonizující účinky, mírní vznik nedokonalostí, zklidňuje a dodává pocit osvěžení

Doporučujeme používat 2x denně - ráno a večer na vyčištěnou pleť – bezprostředně po použití čisticího gelu nebo pleťového mléka, před aplikací krémů. Malé množství tonika naneste na kosmetický tampon nebo houbičku, lehkými tahy aplikujte na pleť a nechte vstřebat. Neoplachujte.

Kód : CC6666

body : 12

299,00 Kč

Čisticí pleťový gel, 200 ml

Typ pleti: Všechny typy pleti, zejména pleť se sklonem k dehydrataci. • Nepěnivý gel na bázi přírodních aktivních složek. • Intenzivně hydratuje a brání opětovné dehydrataci, obnovuje přirozenou bilanci vody v pleti. • Očišťuje pleť do hloubky, zbavuje ji make-upu, nečistot a přebytečné mastnoty bez pocitu vysušení. • Napomáhá odstranit odumřelé kožní buňky, uvolňuje ucpané póry, reguluje tvorbu kožního mazu. • Stimuluje buněčný metabolismus, podporuje obnovu buněk, dodává pleti vitalitu, svěžest a mladistvý vzhled. • Zklidňuje a chrání před podrážděním, vytváří ochrannou bariéru pleti. •Neobsahuje PEG deriváty, bez konzervantů. HYDRACTIN® - unikátní komplex přírodních složek optimalizuje stav hydratace pleti a dodává jí vitalitu a svěžest. Přírodní vitalizační faktor ATP stimuluje buněčný metabolismus a zajišťuje osmotickou rovnováhu ve svrchní ochranné vrstvě pleti. Algin, nosič vody extrahovaný z mořských řas, vytváří ochranný hydratační film na povrchu pleti zabraňující transepidermálním ztrátám hydratace. Extrakt z papayi s enzymem papainem odstraňuje odumřelé kožní buňky a aktivuje metabolické pochody buněk a jejich obnovu, dodává pleti mladistvý a přirozeně svěží vzhled. SYMBIO®SOLV CLEAR- dokonale rozpouští a solubilizuje nečistoty a pleť zároveň zvlhčuje Dead Sea Minerals- minerály z Mrtvého moře pro zklidnění, remineralizaci, posílení bariérových funkcí a prevenci dehydratace pleti HighLight Life Formula - rozjasnění pleti Aquallium- hydratační péče s kyselinou hyaluronovou AntiOxidant Olive Care- přírodní olivový extrakt s polyfenoly má výjimečné antioxidační vlastnosti FreshTone+ Formula- přírodní komplex s výtažky ze zeleného čaje, mentolem a panthenolem má adstringentní, tonizující účinky, mírní vznik nedokonalostí, zklidňuje a dodává pocit osvěžení

Čištění je základním krokem v péči o pleť, která předchází aplikaci krémů. Pro dosažení optimálních výsledků v péči o pleť dbejte na její pravidelné čištění 2 x denně.

Doporučujeme používat 2x denně - ráno a večer před aplikací krémů, lehkými krouživými pohyby jemně naneste přiměřené množství nepěnivého gelu na navlhčenou pleť, nechte cca 2 min. působit a poté důkladně omyjte vodou, ideálně s pomocí houbičky. Není určeno pro odličování očních partií.

Kód : CC6667

body : 12

299,00 Kč
 

 


Odkaz na oficiální stránky Eurona by Cerny