Cerny Herbalist


Royal Earl Grey - Sypaný královský černý čaj, 50 g

Charakteristická příjemně intenzivní chuť královského čaje Earl Grey je naprosto nezaměnitelná. Pravý ceylonský černý čaj, květy jasmínu a chrpy spolu s pronikavým přírodním aroma bergamotu dodávají tomuto čaji jeho originální lahodnou chuť.

Kód : CH0001

BO: 3

69,00 Kč
 

Fruits of Paradise - Sypaný ovocný čaj, 50 g

Kvalitní sypaný ovocný čaj s příjemnou osvěžující kombinací chuti kousků šťavnatých jablek, pomerančové kůry, ibišku a oplodí šípku podtrženou jemnými tóny skořice. Bez obsahu barviv a konzervantů.

BO: 3

Kód : CH0002

69,00 Kč
 

Antistress Green - Sypaný zelený čaj, 50g

Pravý sypaný zelený čaj Šejcha s kousky plodů rozinek, arónie, brusinek a brusinkových listů blahodárně působí na celý organismus. Síla ozdravujících antioxidantů a vyšší obsah vitaminu C posiluje imunitu a celkově harmonizuje tělo i mysl. Pravý zelení čaj Antistress Green neprodělal proces fermentace a díky tomu si zachovává charakteristickou medovou barvu a především všechny účinné látky, které příznivě působí na organismus.

BO: 3

Kód : CH0003

69,00 Kč

Bylinkový čaj pro štíhlou linii - Slim & Fit, 40 g

 
Hubněte zdravě! Směs zeleného maté, slupet šípku, květů růže a heřmánku spolu s verbenou citrónovou, kořenem lékořice a kousky zázvoru urychluje metabolismus a s ním i spalování tuků. Pomáhá při redukční dietě efektivněji ztratit nežádoucí a přebytečná kila. Obsahuje přírodní látky, které podporují tlumení chuti k jídlu, urychlují vyprazdňování a napomáhají látkové výměně v organismu.
 

BO: 3

Kód : CH0004

79,00 Kč
 

Bylinkový čaj pro děti - Skřítek Herbánek, 40 g

 
Já jsem skřítek, Váš Herbánek, pro zdraví a sladký spánek… Devatero druhů bylinek snižuje plynatost a bolest bříška a zároveň stimuluje zdravé trávení nejen u dětí, ale i u dospělých. Čaj je vhodný pro děti od 3 let a je skvělou součástí každodenního pitného režimu dětí i jejich maminek. Skřítek Herbánek obsahuje lipový a heřmánkový květ. Šípkový, fenyklový a anýzový plod, list jahodníku, ostružníku a rybízu a lékořicový kořen.
 
BO: 3
 

Kód : CH0005

79,00 Kč

Bylinkový pročišťující čaj - Pure Wellness, 40g

 
Vyzkoušejte přírodní detoxikační kúru. Silný detoxikační účinek zajišťuje vybraná kombinace léčivých bylin. Nať kopřivy spolu s květy černého bezu, měsíčku a chrpy, s listy břízy a malinovníku tvoří ucelený očišťující systém pro Váš organismus. Stimuluje látkovou výměnu, močopudný účinek podporuje pročištění močových cest a odplavování toxinů z těla. Příznivě působí i na nervovou soustavu a pravidelné čajové kúry vedou k dosažení potřebné rovnováhy a zvýšení imunity celého organismu.
 
BO: 3
 

Kód : CH0006

79,00 Kč

Bylinkový čaj s guaranou - Guarana Energizing, 40g

 
Dopřejte si příliv pozitivní energie v každém šálku čaje Guarana Enegising! Jedinečná směs s guaranou, bylinkami, šípky a kousky jablek má příjemnou osvěžující ovocnou chuť. Guarana je celosvětově známa a vyhledávána pro své výjimečné povzbuzující účinky a schopnost snižovat únavu, zbystřit mysl a udržovat pozornost a bdělost. Studie uvádějí, že napomáhá proti depresím a úzkosti a ulevuje při bolestech hlavy.
 
BO: 3
 

Kód : CH0009

79,00 Kč

Bylinkový čaj s ženšenem - Ginseng Wellspring, 40g

 

 

Bylinný čaj Ginseng Wellspring povzbudí Vaše smysly jako pramen vitality a dobré nálady. Obsahuje ženšen a vybranou směs bylin, které jsou po staletí známé svými blahodárnými účinky na psychickou pohodu, koncentraci, paměť a odolnost proti stresu. Svým složením je ideální jak pro mladé, aktivní, pracovně vytížené lidi a studenty, tak pro seniory.

BO: 3
 

Kód : CH0010

79,00 Kč

 


Odkaz na oficiální stránky Eurona by Cerny