Filozofie společnosti Eurona by Cerny

Vítejte ve světě čisté filozofie… filozofie čistoty, čistá filozofie symbolizuje skutečné a jedinečné vlastnosti, schopnosti a myšlenky vzájemně se podporující a doplňující ve složení výrobků a v jednotné koncepci společnosti Eurona…

„Život můžeme strávit neustálým ohlížením se zpět do minulosti a hledáním příčin v konání druhých, ale žít bychom měli sami za sebe a tvořit vlastní a lepší budoucnost, kterou zde přenecháme našim dětem.“ Lukáš Černý, zakladatel společnost

Společnost Eurona by Cerny

Jedná se o českou firmu s českým vývojem a kapitálem se sídlem v Hronově. V roce 2004 vstoupila na zahraniční trhy Slovenska a Polska. Je nejrychlejším inovátorem na evropském trhu. Mezi priority společnosti patří Vaše spokojenost, ekologie, 100% garance kvality, přijatelná a neměnná cena.

Priority společnosti Eurona by Cerny

Kvalita – Ekologie - Vaše spokojenost

Kvalita

Výrobky mají unikátní složení a vysokou účinnost. Obsahují ty nejúčinnější komponenty, vybrané kosmetické parfémy a složky. Na všechny výrobky je poskytována 100% garance kvality.

Ekologie

Výrobky jsou šetrné k životnímu prostředí - neobsahují formaldehyd, chlor a samozřejmě ani fosfáty. Nejsou testovány na zvířatech. Používány jsou recyklované obaly. Přípravky jsou šetrné k čističkám odpadních vod.

Úspora

Výrobky jsou vysoce koncentrované, tj. ušetří finanční prostředky při jejich používání. Výrobky jsou maximálně účinné - neobsahují žádná nefunkční a zbytečná plnidla, která mají pouze klamavý efekt většího obsahu, zanášejí pračku, znečisťují vodu a mácháním se obtížně dostávají z prádla. Obsahují pouze účinné látky v koncentrované formě se skvělou rozpustností. Do přípravků jsou pečlivě vybírány ty nejlepší komponenty, které zajišťují vynikající účinky těchto výrobků. Obsahují speciální složky např.: OXY-RAY®, COLOR-STAB®, ELASTIL®. Nedochází k poškozování prádla, ani narušení či zeslabení jednotlivých vláken tkaniny, aviváže s kondicionérem neobsahují barviva.

Pohodlí

Nákup v pohodlí Vašeho domova - dovoz až do bytu, jednoduché používání výrobků, snadné objednávání z katalogu nebo z webu, starostlivá péče o klienta. Maximálně rychlá expedice: dnes objednám – zítra mi je zboží doručeno (v ČR), pozítří v (SR).

Přijatelná a neměnná cena

Od roku 2003 neměnné ceny produktů. Výrobky jsou vysoce koncentrované, tj. ušetří finanční prostředky při jejich používání.

  • Společnost Eurona s.r.o. nabízí více než 200 exkluzivních výrobků ekologické bytové drogerie a luxusní tělové kosmetiky.
  • Výrobky mají unikátní složení a vysokou účinnost. Obsahují ty nejúčinnější komponenty, vybrané kosmetické parfémy a složky.
  • Výrobky jsou vysoce koncentrované, tj. ušetří finanční prostředky při jejich používání. Výrobky jsou maximálně účinné - neobsahují žádná nefunkční a zbytečná plnidla, která mají pouze klamavý efekt většího obsahu, zanášejí pračku, znečisťují vodu a mácháním se obtížně dostávají z prádla. Obsahují pouze účinné látky v koncentrované formě se skvělou rozpustností. Do přípravků jsou pečlivě vybírány ty nejlepší komponenty, které zajišťují vynikající účinky těchto výrobků. Obsahují speciální složky např.: OXY-RAY®, COLOR-STAB®, ELASTIL®. Nedochází k poškozování prádla, ani narušení či zeslabení jednotlivých vláken tkaniny, aviváže s kondicionérem neobsahují barviva.
  • Čistící prostředky jsou vysoce účinné a šetrné k přírodě i k Vašemu zdraví.
  • Výrobky jsou šetrné k životnímu prostředí - neobsahují formaldehyd, chlor a ani fosfáty. Nejsou testovány na zvířatech. Jsou šetrné k čističkám odpadních vod.
  • Společnost používá recyklované obaly.

 

Odkaz na oficiální stránky Eurona by Cerny